Kökspall 1950-tal

397982

KÖKSPALL, stålrör och trappsteg i björk, 1950-tal, nerfällbar stege, höjd ca 64 cm

Bruksslitage

Kökspall 1950-tal

Budhistorik (8 bud)
2672184
2672183
950
2672182
900
2671832
850
2671584
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.