Fernand Léger färgligorafi

397977

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Les constructeurs, signerad och numrerad F. Léger 117/260, färglitografi, ca 46,5x60 cm
Litteratur: Saphire 141

Signaturen blekt, ej examinerad ur ram

Rum 7

Fernand Léger färgligorafi
Budhistorik (7 bud)
2670034
7 400
2669613
7 000
2668706
6 400
2668135
6 000
2664788
5 200

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.