Stolar senempire

397975

STOLAR, 4 st., mahogny samt betsad björk, 1800-talets mitt, senempire, genombruten ryggbricka med skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Sprickor, slitage

Rum 15

Stolar senempire

Budhistorik (15 bud)
2672411
850
2672410
2672246
750
2672166
700
2672245
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.