Skåp barock

397973

SKÅP, valnöt, 1700-tal, barock, dekor av pilastrar med joniska kapitäl, på svärtad benställning med spiralvridna ben samt fotkryss med kompassros, höjd ca 201, 150x57 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Skåp barock

Budhistorik (12 bud)
2672414
3 800
2671797
3 600
2670848
3 400
2670436
3 200
2669678

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.