Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

397972

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Forster , signerad Kluchnikov, daterad á tergo 2004, olja på duk, ca 80x60 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Fack 27

Budhistorik (1 bud)

2666861
2016-07-28 10:35:09

2016-08-02 kl 20:24
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.