Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

397971

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Strandmotiv, signerad Kliuchnikov daterade 2007, olja på duk, ca 100x73 cm; oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Fack 36

Budhistorik (8 bud)
2670502
2 800
2672065
2 600
2670502
2 400
2672064
2670502

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.