Veteslav Kliuchikov oljemålning

397970

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med syrener, signerad Kliuchnikov, a tergo signerad och daterad 2016, olja på duk, ca 61x90 cm; oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Fack 36

Budhistorik (31 bud)
2672145
8 400
2672147
8 200
2672145
7 800
2672137
7 600
2672137
6 400

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.