Leica kamera

397963

LEICA, kamera, märkt Ernst Leitz, Wetzlar Germany, tillverkningsnummer M2 - 1130 176, normalobjektiv 1:28, längd ca 15 cm

Bruksslitage.

Ändringar/tillägg
Ändring: ej 1930/40-tal

Nautica/Technica

Monter 8

Leica kamera

Budhistorik (27 bud)
2675309
25 000
2675305
24 000
2675300
23 000
2675166
22 000
2674675
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.