Hörnskåp

397961

HÖRNSKÅP, delvis 1700-tal, polykromt bemålat, höjd ca 152, 65x47 cm, nyckel finns

Omfattande omarbetat, slitage, färgbortfall

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Hörnskåp

Budhistorik (3 bud)

2672320
2671368
2669612

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.