Spegel nyrkoko

397956

SPEGEL, delvis fanerad i mahogny, 1800-talets slut, nyrokoko, höjd ca 153x62 cm

Slitage

Speglar

Rum 22

Spegel nyrkoko

Budhistorik (16 bud)
2670900
1 400
2672273
1 300
2670900
2670482
2670482
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.