Trädgårdsgrupp Grythyttan

397949

GRYTHYTTAN, 4 dlr., trädgårdsgrupp, 1900-talets mitt, bord, soffa, två stolar, vitmålat trä och järn, bordets höjd ca 73, 91x59, stolarnas sitthöjd ca 49, soffans längd ca 127 cm

Rostangrepp, flagnad färg, bruks och åldersrelaterat slitage.

Ändringar/tillägg
Skruvar till bordet i påse vid repan.

Möbler, Temaauktion

Trädgårdsgrupp Grythyttan

Budhistorik (21 bud)
2674413
3 800
2672598
3 600
2674412
3 600
2672598
3 400
2674410
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.