Göran Wärf skål Kosta Boda

397945

GÖRAN WÄRF, skål, Kosta Boda, signerad Kosta Boda unik Göran Wärff, 162885003, höjd ca 10 cm

Invändigt med miniatyr nagg

Glas, Konstglas

Rum 7

Göran Wärf skål Kosta Boda

Budhistorik (6 bud)
2670451
750
2664946
700
2665104
700
2664946
650
2665103
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.