Rökbord 1900-talets mitt

397942

RÖKBORD, björkfaner, 1900-talets mitt, skiva med intarsiadekor, två lådor samt två skåpsdörrar, höjd ca 64, 60x60 cm

Senare hjul, slitage, fanerskador, list vid skivan ,ed skador

Rum 4

Rökbord 1900-talets mitt

Budhistorik (6 bud)
2672110
550
2672041
500
2672106
450
2672041
2671772

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.