Skrivbord i teak

397938

SKRIVBORD, fanerat i teak, 1960-tal, enligt uppgift DUX, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 74, 150x70 cm, nyckel finns att avhämtavid Utlämningen

Bruksslitage, ytskadir, märken

Rum 12

Skrivbord i teak

Budhistorik (16 bud)
2672433
900
2672435
900
2672433
850
2669532
2672432

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.