Stolar gustavianska

397936

STOLAR, 2 st., gustianviansk, troligen lindomearbeten, vitmålade, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

2 ryggstolpar saknas, lagningar, slitage

Rum 21

Stolar gustavianska

Budhistorik (5 bud)
2668718
2668715
2667549
2665340
600
2665338

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.