Skrivschatull

397935

SKRIVSCHATULL, fanerad i mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, 4 lådor i sidan, filtklädd skiva, höjd ca 103, 81x72 cm

Slitage, dekor knopp medföljer

Rum 19

Skrivschatull

Budhistorik (17 bud)
2672013
2670792
2672012
1 900
2670792
1 800
2672010
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.