Soffa 1800-tal

397934

SOFFA, 1800-talets slut, rosa plyschklädsel, soffans längd ca 155 cm

Slitage

Rum 3

Soffa 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
2672247
2665327
2665327
900
2672175
850
2665327
700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.