Nattduksbord jugend

397932

NATTDUKSBORD, mahognyfaner, 1900-talets början, jugend, med lösa marmorskivor, höjd ca 74, 40x40 cm

Slitage

Rum 15

Nattduksbord jugend

Budhistorik (27 bud)
2671273
5 200
2670748
5 000
2671272
5 000
2670748
4 800
2670662
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.