Madeleine Pyk etsning

397928

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition, signerad, etsning, ca 26x18 cm

Fack 35

Madeleine Pyk etsning

Budhistorik (10 bud)
2670974
750
2670446
700
2670587
650
2670446
600
2670586
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.