Ram 1800-tal

397917

RAM, förgylld, 1800-tal, ornamenterad, yttermåt ca 81x92 cm, innermått ca 47x68 cm

Förminskad / itu sågad

Diverse, Konst

Tavelvagn 32

Ram 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

2672270
450
2668606
2665295
2664624

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.