Skärp

397906

SKÄRP, med fickur, 1900-tal, svart och vitt skinn, uret i gulmetall, längd ca 70 cm

PROVENIENS: Skådespelerskan Sickan Carlsson

Fashion, Diverse

Monter 7

Skärp

Budhistorik (2 bud)

2672491
2668664

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.