Reseur Jaeger-leCoultre

397903

RESEUR, Jaeger-leCoultre, 1900-talets mitt, förgylld, vridbar urtavla för alarm, datumfönster, 45x45 mm, ställbart läderfodral

Bruksslitage

Klockor/Ur

Reseur Jaeger-leCoultre

Budhistorik (11 bud)
2672384
2672382
1 900
2672235
1 800
2672234
1 700
2665319
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.