Skelettur 1900-tal

397902

SKELETTUR, mässing, 1900-tal, monterat på marmorplatta på träsockel, glaskupa, totalhöjd ca 47 cm, nyckel och pendel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämnigen

Klockor/Ur

Rum 7

Skelettur 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
2672123
3 800
2664596
3 600
2672122
3 600
2664596
3 400
2671765
3 200

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.