Skelettur Jeager-LeCoultre

397890

SKELETTUR, Jeager-LeCoultre, 1950-70-tal, 8-dagarsverk, Schweiz, ovoid form, fodral i vitmetall, ställvis matterad och glas, urverk i mässing, märkt Jaeger-LeCoultre 566, höjd ca 14 cm

Slitage. Smärre anlöpning. Ej funktionstestad.

Klockor/Ur

Monter 3

Skelettur Jeager-LeCoultre

Budhistorik (6 bud)
2668972
2665402
2665380
1 400
2665288
1 300
2664700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.