H. Bröms

397876

HALSBAND, ARMRING, RINGAR, ÖRHÄNGEN, 6 dlr., tenn, H. Bröms, 1960-tal, med stenar, halsbandens längd ca 60 cm

Slitage, smuts

Guld/Smycken

Monter 20

H. Bröms

Budhistorik (16 bud)
2673826
950
2673818
900
2673812
850
2673808
2673341
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.