Bricka Eugene Trost

397866

BRICKA, porslin, Gefle, signerad Trost 1948, dekor av blommor, ca 50x37 cm

Slitage, krackeleringar

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Temaauktion, Sommar

Bricka Eugene Trost

Budhistorik (2 bud)

2671170
2668970

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.