Tubkikare 1800-tal

397864

TUBKIKARE, Lord & Co, 1800-tal, mässing, märkt C.A Blankensteiner Kjöbenhavn Lord & Co Birmingham, 52-88 cm

Sprucket glas (påverkar ej synlighet), vissa bucklor

Nautica/Technica

Tubkikare 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2670925
550
2670923
500
2670882
450
2670563
2668806

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.