Orientmatta

397859

ORIENTMATTA, ull på bomullsvarp, ca 360x260 cm

Bruksslitage, mindre skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (9 bud)
2673257
3 600
2673249
3 400
2668254
3 200
2667824
2667798
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.