Terrin med fat samt karotter med fat

397858

TERRIN med fat, KAROTTER med fat, 2 st, 1900-tal, koppar, terrinens höjd 17, läng 31 cm, karotternas höjd 12, diameter 25 cm

Mindre slitage

Metall

Monter 2

Budhistorik (36 bud)
2671525
17 000
2671553
16 500
2671525
16 000
2671546
15 500
2671525
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 622 EUR, 1 824 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.