Fratelli Martini uplight

397857

FRATELLI MARTINI, 1900-talets senare del, art deco stil, förgylld med toppskiva i glas, höjd ca 200 cm

Smärre slitage

Belysning, Golvlampor

Fratelli Martini uplight

Budhistorik (17 bud)
2673940
2673930
2673814
950
2673929
900
2673814
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.