Fat tenn 1700-tal

397854

FAT, 2 st., tenn, ett djupt fyrstämplat med otydliga stämplar 1700-tal, ett med otydliga stämplar 1793, vardera diameter 22,5 cm

Spricka, slitage

Diverse, Metall

Monter 1

Fat tenn 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
2667725
750
2667560
700
2667560
650
2667724
600
2667560
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.