Bord teak 1960-tal

397853

BORD, underrede i massiv teak, skiva i teakfaner 1960-tal, undersida stämpelmärkt SMI 500 A214, höjd ca 37, 140x45 cm

Bruksslitage

Bord teak 1960-tal

Budhistorik

2016-08-07 kl 19:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.