Bord Sverige 1960-tal

397851

BORD, stativ i massiv ek, 1960-tal, Sverige, höjd ca 45, 48x48 cm

Bordsskiva med ytslitage

Rum 3

Bord Sverige 1960-tal

Budhistorik (8 bud)
2678433
750
2675316
700
2675316
650
2674768
600
2674768
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.