Satsbord kromad ställning

397849

SATSBORD, kromade underreden med glasskiva, 1970/80-tal, 3 delar, höjd ca 45, 50 resp. 55, 40x40, 45x45 resp. 50x50 cm

Bruksslitage

Rum 20

Satsbord kromad ställning

Budhistorik (10 bud)
2676122
2 400
2676121
2676120
1 800
2674811
1 700
2673221
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.