Leksaksbil

397848

LEKSAKSBIL, Neuhierl, Jnf, Gigant, 1954, målad plåt, höjd ca 6 längd 29, bredd 12 cm.

Vindrutan saknas, bucklor, slitage.

Leksaker

Monter 8

Leksaksbil

Budhistorik (3 bud)

2679412
2672318
2671640

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.