Hallmöbel teak

397844

HALLMÖBEL, teak, 1960-tal, byrå samt spegel, byråns höjd ca 50, 84x30 cm, spegelns höjd ca 95 cm

Smärre slitage.

Rum 5

Hallmöbel teak

Budhistorik

2016-08-03 kl 21:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.