Byrå

397841

BYRÅ, fanérat trä bl a rot, 1900-talets andra hälft, rokokostil, skiva i röd marmor, har nyckel, höjd ca 78, 89x43 cm.

Smärre slitage.

Rum 7

Byrå

Budhistorik (22 bud)
2673583
3 400
2673579
3 200
2673581
2673579
2 800
2673573
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.