Sigillring guld

397833

SIGILLRING, 18 k guld, sten med monogram, stämplad Carl Robert Wadlund, Stockholm, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt 7 g

Slitage

Guld/Smycken

Sigillring guld

Budhistorik (12 bud)
2666623
1 300
2665222
2663643
2663648
2663643

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.