Maria Hillfon

397832

MARIA HILLFON (född 1945): Blommor med kanin, signerad och numrerad Maria Hillfon, 102/300, färglitografi, bildmått 42x73 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 25

Maria Hillfon
Budhistorik (4 bud)

2671492
450
2669266
2665781
2663390

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.