Ampel opalinglas

397830

AMPEL, 1930-tal, opalinglas, polykrom kinesiserande dekor med pagoder och fåglar, diameter ca 19x40 cm

nagg

Belysning, Taklampor

Rum 17

Ampel opalinglas

Budhistorik (3 bud)

2670722
2670444
2663310

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.