Ilon Wikland färglitografi

397827

ILON WIKLAND (född 1930): "Flickan vid skolbänken", signerad och numrerad Ilon Wikland 79/110, färglitografi, bildyta ca 31x28 cm

Fack 4

Ilon Wikland färglitografi
Budhistorik (24 bud)
2671212
3 400
2671287
3 200
2671212
2671239
2 800
2671212
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.