Bordsur

397820

BIBLIOTEKSUR, 1900-tal, urtavla märkt "Goldsmiths & Silversmiths Co Ltd, 112 Regent St London W.1.", minnesplakett i fodralet "Imperial chemical Industries LTD. Presented to Miss I.B. Baird for 40 years service. 1951" , träfodral i ekfanér, höjd ca 30 exklusive handtag

Slitage, torrspricka, fanerskador

Ändringar/tillägg
Uppdragningsnyckel finns att hämta i utlämningen

Klockor/Ur

Bordsur

Budhistorik (13 bud)
2670901
900
2670615
850
2670124
2670608
2670124
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.