Triggy golvlampor i par

397819

LARS BESSFELT & CHRISTIAN VON SYDOW, "Triggy", golvlampor 1 par, Ateljé Lyktan, 1980-tal, stomme i krommetall på triangulär fot, höjd ca 125 cm

Smärre skador

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 4

Triggy golvlampor i par

Budhistorik (12 bud)
2671450
2671421
2663499
2671420
2663499
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.