Walter du Halde oljemålning

397813

WALTER DU HALDE: Kvinna och barn, signerad W du Halde, olja på duk, ca 60x91 cm

Fack 15

Walter du Halde oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2671242
750
2670861
700
2670077
650
2665481
600
2664346
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.