Stolar i nyrokoko

397812

STOLAR, 1 par, björk, 1800-tal, nyrokoko, rödbetsade, sitthöjd ca 46 cm

En ryggbricka trasig, lagningar, något ostadiga,

Rum 8

Stolar i nyrokoko

Budhistorik (1 bud)

2670670
2016-08-01 01:37:15

2016-08-01 kl 20:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.