Lena A Linderholm litografi

397811

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Kvinna i hängmatta, signerad Lena A Linderholm 88/175, färglitografi, ca 64x49 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 42

Lena A Linderholm litografi
Budhistorik (3 bud)

2670831
2668684
2667623

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.