Vägglampa

397810

VÄGGLAMPA, 1960-tal, utdragbar saxmodell, längd ca 25-80 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor

Hylla 6

Vägglampa

Budhistorik (2 bud)

2670949
2663364

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.