Matbord vitmålat

397808

MATBORD, 2-delat, 1800-talets slut, vitmålat, svarvade ben, höjd 78, diameter 130 cm, iläggsskiva ā 99 cm, total längd 229 cm

Senare bemålat bruksslitage

Rum 4

Matbord vitmålat

Budhistorik (16 bud)
2670999
1 600
2670971
2670970
1 400
2670969
1 300
2670968

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.