Badrumsartiklar 1970-tal i teak

397807

HAFA, badrumsartiklar, 6 dlr, 1970-tal, massiv teak och förgyllda beslag, bestående av glashållare, badhanddukshållare samt 3+1 handdukshållare, etikettmärkta HAFA Sweden

Bruksslitage

Diverse

Monter 6

Budhistorik (3 bud)

2670669
500
2670668
2667290

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.