Angelica Wiik färglitografi

397805

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kristallbad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 61x42 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (18 bud)
2670938
2671089
2670938
1 900
2671088
1 800
2670938
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.